Proč objednat nákladní dopravu přes systém Dokládka.cz?

Internetový přepravní systém Dokládka.cz poskytuje spolehlivou přepravu kusových a dokládkových zásilek za výhodné ceny v rámci České republiky a ostatních států Evropské unie.

Proč objednat dopravu přes systém Dokládka.cz?

Výhodná cena přepravy kusových zásilek

Díky dlouhodobé a pravidelné spolupráci s dopravci máme stanoveny pro naše zákazníky výhodné ceny. Protože je velká část přepravních dokumentů automatizována a v elektronické podobě, odpadá administrativa a tím se snižují náklady na přepravu.
:) TIP! Sleva 2% při platbě do 10ti dnů, nebo platbě předem. Standardní splatnost faktur je 20 dní, u přeprav sběrnou službou 14 dní. Pro soukromé osoby, nebo pokud uživatelská firma nezíská kredit, je úhrada nutná před nakládkou na účet provozovatele systému Dokládka.cz. Uživatel však získá 2% slevu automaticky.

Okamžitá nabídka online

Pro kusové zásilky Vám systém spočítá cenu automaticky a dopravu můžete okamžitě objednat. Individuální nabídku zpracujeme v pracovní dny do několika hodin.

Jednoduchá objednávka

Dopravu můžete objednat elektronicky na adrese www.dokladka.cz.

Žádné skryté poplatky

Cena za dopravu je vždy konečná včetně mýtného, palivového příplatku a jiných poplatků. Užívání systému je zdarma. Platíte jen za uskutečněnou dopravu.

Management přepravy

Staráme se o Vaši zásilku od objednání až do vyložení. Průběžně Vás informujeme přes e-mail o průběhu přepravy. Po vykládce Vám zašleme e-mail s informací o doručení, elektronicky podepsanou fakturu. Dodací a nákladní listy jsou zasílány taktéž v elektronické formě pro dokládkové a celovozové typy přeprav. Spolupracující sběrné služby z důvodu úspor nákladů dodací listy nepotvrzují. Na vyžádání lze u sběrných služeb vyžádat kopie potvrzených přepravních listů.

Spolehliví a prověření dopravci

Abychom mohli pro naše zákazníky získávat slevy a dobré přepravní podmínky, musíme s dopravci jednat férově, stavět na modelu dlouhodobé spolupráce, ale i umět ocenit jejich práci. Dopravci vědí, že naše závazky hradíme včas, problémy pomáháme řešit, a proto s většinou našich přepravních partnerů úspěšně komunikujeme prakticky denně již několik let.

Pojištění odpovědnosti a pojištění zásilek

Automaticky sjednáváme pojištění dokládkových a celovozových zásilek až do hodnoty 500.000,- Kč včetně pojištění nakládky a vykládky, proti poškození, zničení nebo pohřešování způsobené jakoukoliv nahodilou událostí. Se sběrnými službami nabízíme pojištění zásilky již v ceně přepravného. Pojištění zásilek nabízíme nad rámec odpovědnostní pojistky dopravců, protože nejsou pojištěna všechna rizika a například u mezinárodní dopravy je odpovědnost dopravce omezena pouze na hodnotu 8,33 SDR za 1 kg (cca 250,- až 300,- Kč za kg zboží) a za škodu na zásilce musejí skutečně dopravci sami nést odpovědnost, aby pojišťovna mohla plnit. Protože se nám současný stav nelíbil a vzhledem k tomu, že spolupracujeme nejvíce s malými a středními firmami, kterým nemůžeme nabídnout riziko, že jednoho dne dojde k poškození zásilky a nebudeme jim umět pomoci, rozhodli jsme se každou zásilku co nejvíce ošetřit. Jedině to je krok pro stálou spolupráci.

Jak s námi začít přepravovat zásilky?

 • Vložte zásilku do systému Dokládka.cz, získáte od nás nezávaznou nabídku, kterou následně můžete potvrdit se zadáním kontaktních údajů místa nakládky a vykládky.
 • Potřebujete se s námi nejdříve poradit? Zavolejte na telefon: +420 731 271 712; + 420 222 553 094.
 • Kontaktujte podporu přes e-mail: info@dokladka.cz.

Chybí Vám palety, na kterých byste odeslali Vaše zásilky?

 • Zajišťujeme distribuci lisovaných INKA-Palet po celé ČR a SR ze skladu v Brně a Kladně za nejnižší ceny na trhu. Vaši objednávku zpracujeme přes e-shop LisovanePalety.cz.


Dokládka.cz vyhodnocuje výhodné a spolehlivé nákladní dopravce, zajišťuje management přepravy pro kusové a dokládkové zásilky po ČR a EU. Rezervujeme místo pro Vaše zásilky on-line, informujeme Vás o jejich doručení. Nemusíte počítat vzdálenosti, palivové příplatky, mýtné, objemové hmotnosti ani telefonovat dopravcům. Dokládka.cz vše řeší za Vás a především Vám šetří čas i náklady. Užívání systému je zdarma. Platíte pouze za dopravu, jestliže se skutečně realizuje.

Benefity pro Vás:

 • + výhodná cena,
 • + úspora času,
 • + jednoduchost,
 • + žádné skryté poplatky,
 • + management přepravy.

Proč přepravovat s námi?

 • V ceně dopravy je zahrnuto pojištění na její skutečnou hodnotu až do 500.000,-Kč nad rámec základní odpovědnostní pojistky dopravce (jaký je v tom rozdíl?).
 • U dopravců máme sjednány výhodné ceny pro naše zákazníky.
 • Informujeme Vás o doručení.
 • Zásilky nad 0,5 mil. Kč pojistíte během pár minut.
Další důvody ...

Partneři:

Česká pojišťovna Lisované palety