Přepravní a pojistné podmínky systému Dokládka.cz

Na této stránce naleznete veškeré podmínky, jakými jsou řešeny jednotlivé druhy přepravy včetně pojištění zásilek v systému Dokládka.cz. Je v našem zájmu, aby Vaše zásilka byla co nejvíce ochráněna, stejně jako spolupráce se všemi dalšími zákazníky a dopravci, abychom s nimi mohli spolupracovat dlouhodobě. Z toho důvodu jsou podmínky řešeny skutečně detailně a zahrnují i řešení při nenadálých situacích. Na naše Zasilatelské podmínky jsou navázány i smluvní kontrakty např. s Českou pojišťovnou a.s., která je naším hlavním partnerem při pojišťování dokládkových a celovozových zásilek.

Potřebujete vysvětlit části našich podmínek, nerozumíte některým jejich částem?
Nevadí, rádi je s Vámi prokonzultujeme. Zavolejte na tel.: +420 222 553 094 nebo +420 731 271 712, případně napište e-mail na: info@dokladka.cz.

Vztah mezi příkazcem, uživateli a prozovatelem systému Dokládka.cz se řídí:
Pojištění zásilek při dokládkové a celovozové přepravě se řídí:
Pojištění zásilek přepravovaných v rámci sběrné služby závisí na typu sběrné služby. Příkazce je před objednáním přepravy informován, jakým z následujících pojištění je zásilka kryta:
Pojištění zásilek při dokládkové a celovozové přepravě, jejichž hodnota přesahuje 500.000,- Kč se řídí:
V případě, že nemáte Adobe Acrobat Reader, který je potřebný ke čtení souboru formátu PDF, můžete si jej stáhnout zde.

Dokládka.cz vyhodnocuje výhodné a spolehlivé nákladní dopravce, zajišťuje management přepravy pro kusové a dokládkové zásilky po ČR a EU. Rezervujeme místo pro Vaše zásilky on-line, informujeme Vás o jejich doručení. Nemusíte počítat vzdálenosti, palivové příplatky, mýtné, objemové hmotnosti ani telefonovat dopravcům. Dokládka.cz vše řeší za Vás a především Vám šetří čas i náklady. Užívání systému je zdarma. Platíte pouze za dopravu, jestliže se skutečně realizuje.

Benefity pro Vás:

  • + výhodná cena,
  • + úspora času,
  • + jednoduchost,
  • + žádné skryté poplatky,
  • + management přepravy.

Proč přepravovat s námi?

  • V ceně dopravy je zahrnuto pojištění na její skutečnou hodnotu až do 500.000,-Kč nad rámec základní odpovědnostní pojistky dopravce (jaký je v tom rozdíl?).
  • U dopravců máme sjednány výhodné ceny pro naše zákazníky.
  • Informujeme Vás o doručení.
  • Zásilky nad 0,5 mil. Kč pojistíte během pár minut.
Další důvody ...

Partneři:

Česká pojišťovna Lisované palety